Pracovní pozice

Recepční

Advokátní kancelář HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. hledá do pražského týmu recepční i na zkrácený úvazek (pozn. vhodná pozice i pro studenty). Byť jde o drobné klišé, jsme moderní rozvíjející se advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní služby klientům jak v soukromém, tak veřejném sektoru.

Advokát/ka

HSP & PARTNERS advokátní kancelář v.o.s. přijme vhodné kandidáty/kandidátky na pozice: Advokát/ka pro své sídlo v Praze s nástupem po dohodě.

Koncipient/ka

Advokátní kancelář HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. hledá do přerovského týmu schopnou advokátní koncipientku/koncipienta (pozn. vhodná pozice i pro absolventy). Byť jde o drobné klišé, jsme moderní rozvíjející se advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní služby klientům jak v soukromém, tak veřejném…

Obchodní zástupce

Přidej se k nám do týmu a budeš pracovat se zákazníky ze segmentu práva a podnikání. Projdeš interním školením, kde se vše naučíš tak, abys mohl firmám usnadnit jejich podnikání.

Hledáme advokáty a advokátní koncipienty

Advokátní kancelář Skils nabízí pracovní příležitosti pro advokáty, advokátní koncipienty a studenty právnických fakult.

Student/-ka právnické fakulty

Advokátní kancelář Stuchlíková & Partners hledá do svého týmu studenta nebo studentku právnické fakulty. Podmínkou je možnost práce alespoň dva dny v týdnu.

Výkonná asistentka - asistent advokátní kanceláře na částečný úvazek

Advokátní kancelář Stuchlíková & Partners hledá do svého týmu výkonného asistenta nebo asistentku.

Advokátní koncipient / student

Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o., působící v Praze a poskytující komplexní právní služby české i zahraniční klientele více než 25 let, hledá pro rozšíření svého týmu: